Paintball w Trzciankach - dobra zabawa w pięknej scenerii

06:13


Miejscowość Trzcianki znajduje się mniej więcej w połowie drogi między Puławami a Janowcem. W okolicy jest coraz bardziej znana chyba głównie za sprawą "Magicznych Ogrodów", czyli rodzinnego parku rozrywki dedykowanego głównie najmłodszym członkom rodziny. Ale również dzięki znajdującemu się tam polu paintballowemu (nie pomylcie z "Paintball Trzcianka" z Wielkopolski ;) ).

Droga na pole bitwy jest oznaczona, trzeba się jednak trochę pokręcić i wykazać umiejętnościami tropiciela - niektóre drogowskazy nie rzucają się na pierwszy rzut oka. Dobrze jest więc jechać z kimś kto zna trasę, względnie z GPSem. Na miejscu, poza polem bitwy przywita nas również duża altana, miejsce na ognisko i przepiękna polna sceneria. Dzięki temu również osoby niestrzelające, choć nie będą mogły obserwować walczących, to będą miały gdzie wygodnie się rozsiąść i spokojnie pooddychać świeżym powietrzem.

Pole bitwy jest urozmaicone - są zarówno drewniane konstrukcje i osłony, pagórki i okopy, stosy opon, mostek, wrak samochodu, jak i nieduży strumyczek, w którym można się nieopatrznie skąpać. Organizatorzy natomiast mają przygotowanych kilka scenariuszy tak by każde starcie było inne. Możemy bronić lub atakować bazę, szukać zaginionego szefa i nie dać go zabić, czy zabawić się w łowców zombie - graczy eliminują tylko strzały w głowę.

W kilku słowach - dobra zabawa na pół dnia zarówno dla starszych, jak i dla rodzin z młodszymi dziećmi.

Niestety organizatorzy nie posiadają chyba jeszcze swojej strony internetowej, zatem jedyne gdzie mogę odesłać, to profil na Facebooku: https://www.facebook.com/pulawypaintball/?fref=photoYou Might Also Like

1 komentarze

  1. Miejscowość Trzcianki rzeczywiście jest malowniczym miejscem do spędzenia wolnego czasu :) jak dla osób lubiących zabawę w paintball jak i dla osób które czekają na strzelających ;) altana jest naprawdę duża i pomieści wiele osób :)

    OdpowiedzUsuń

Ostatnie Posty